3B25F25EC59916487F96906085CD4A58

Si mimoriadnym človekom, áno, si.

Si mimoriadnym človekom, áno, si.

gears-398454_960_720

 

Väčšina šťastných, veľmi úspešných a naplnených podnikateľov si vytvorila svoju vlastnú cestu. To je to, čo ich delí od všetkých ostatných ľudí. Títo pozoruhodní podnikatelia vytvárajú to, čo chcú, kedykoľvek a s kýmkoľvek chcú. Ich spoločným menovateľom je ich „drive“, ich chuť si vytlačiť svoju vlastnú letenku.

Ktokoľvek môže byť mimoriadnym. Ktokoľvek môže mať mimoriadny život. To všetko pochádza práve z tej mimoriadnej sily, tzv. drive.

Čo mám na mysli tým “drive”? Je to smer, sila, cieľ, to “nutkanie ísť ďalej”. Keď idete autom, idete iba jedným smerom, pretože máte na mysli iba jediný konkrétny cieľ. A vy si zvolíte cestu, ako sa do tej destinácie dostať.

Pre jednotlivca, bez ohľadu na váš drive, musí to byť niečo, čo Vás núti a motivuje  k tomu, čo väčšina ľudí by normálne nerobila. Pre každého v priebehu rokov sa tento smer mení.

Čo je Tvojím “drive” teraz?

Kto alebo čo je tvojim motivátorom?

Vnútorná spokojnosť a naplnenie pochádza z vytvárania niečoho, čo presahuje peňazie. To je dôvod, prečo podnikanie je tak návykové a uspokojujúce. Iba zo samotného zarábaní peňazí, nebudete mať ten pocit. Pre ozajstný úspech musím byť drive, ktorý je väčší než samotné VY.

Je to robiť veci mimo svojej komfortnej zóny, ktoré by sme za normálnych okolností neurobili. Vaša drive bude pochádzať z nekonečnej hĺbky vášho vnútra a už sa nezastaví. Bez tohoto vytrvalého vnútorného vodiča, prekážky a výzvy by sa zastavili na mrtvom bode. Ale samotná vôľa nestačí. Ten váš vlastný ovládač, ktorý Vás núti ísť, musí byť oveľa väčší, a to je to tajomstvo.

Človek nemôže byť motivovaný bez hybnej sily. Ako som povedala, samotná vôľa nikdy nestačí. Závislosť na pohodlí je pre “normálnych” ľudí je dôležitejšie než nájsť svoju drive byť jedinečným a mimoriadnym. “Normálni” ľudia spadajú do vzoru žijúcich na základe ich situácie. Dokonca aj keď nemilujú ich život alebo zamestnania, radšej sa uspokoja so svojim súčasným stavom, pretože aspoň nemusia robiť niečo naviac!

Ale ak sa chcete dostať ďalej a stať sa výnimočným, musíte prevziať kontrolu a začať konať. V opačnom prípade skončite idúc smerom k rovnakému cieľu ako predtým = žijúc len reakčným životom.

Ste vozidlo, nie vodič. To je kľúčový rozdiel. Vodič je vaša motivujúce sila, vaša vnútorná inšpirácia. Vozidlo ide tam, kam ho nasmeruje vodič.

Takže, otázka za milión dolárov znie takto:

“Čo alebo kto bude riadiť Teba?”

Treba si nájsť takého silného vodiča, ktorý má schopnosť prevziať nad Vami kontrolu. Potom si môžte užívať jazdu!

Aj keď to bude nepríjemná cesta, niekedy desivá a neznáma, ale buďte ochotní ísť za svoju zónu pohodlia, ak sa chcete dostať do vašej vysnenej destinácie, ak si chcete vytvoriť Váš neobyčajný život a byť mimoriadnym.

Lebo Vy si to zaslúžite, lebo na Vašom živote a šťastí záleží.

Bless

Stanislava, ktorá Vás chce inšpirovať aj týmto:

http://thesfm.com/StanislavaHale/?pg=laptop-lifestylev2-vid&_ga=1.250692421.250310232.1459862296

 

board-953152_960_720

Stanislava Hale
Vždycky som sa “hádzala do vody a merala hĺbku” doslova aj metaforicky. Mám za sebou dlhú cestu v testovaní mojich schopností a viem, že nemám limit, že sa dá dosiahnuť všetko, čo si zaumienim. No a keď to dokážem ja, môžeš to dokázať aj Ty a ešte lepšie. Môj príbeh si prečítajte TU >>
Komentáře

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *