Z bodu A k bodu B za tri mesiace

Vždycky som sa “hádzala do vody a merala hĺbku” doslova aj metaforicky, mám za sebou dlhú cestu v testovaní mojich schopností a viem, že nemám limit, že sa dá dosiahnuť všetko, čo si človek zaumieni. No a keď to dokážem ja, môžeš to dokázať aj Ty a ešte lepšie 😉 

Rešpektujeme vaše súkromie a nikdy vám nebudeme posielať spam.

Aj ja som dĺho váhala aké je to správne rozhodnutie. Skôr povedané, to rozhodutie padlo dávno, len som si dávala rôzne výhovorky na jeho zrealizovanie. A prečo? Lebo som si možno až tak neverila alebo potrebovala ešte nejaké nástroje a nechať v sebe dozrieť myšlienku.

♥ 

Ale teraz už viem, že nemám čas strácať čas, že môj život je môj biznis a môj film. Že problém si musím vyriešiť len ja sama a to čo najrýchlejšie, lebo si zaslúžim byť šťastnou a ešte dnes.

Rešpektujeme Vaše súkromie a nikdy vám nebudeme posielať spam.

Používam platformu SmartEmailing/Selling/FAPI

Čo o ebooku hovoria čitatelia

This well-designed e-book is definitely worthy of your attention. Real life story for freedom seeking people who want to break out from their old paradigms but need encouragement or to show the way how. I highly recommend to pick up a copy.
Michaela Nemethová
Veľmi silno motivujúce 🙂 Autorka píše otvorene, teda je autentická, ľudská, priama, zrozumiteľná, kamarátska a milá. Je to fantastické.
Barbora WaldhofMarketing manager
Od srdca napísaný osobný príbeh plný emócií, ktorý motivuje a inšpiruje. V ebooku bola nasadená veľmi vysoká laťka = teším sa na ďalší!
Marta AlexandrouAsistentka v Pinewood Studios
Looking for ideas to start your home based business with low or no budget? It is not…
Celý článek
Yes, of course, it is! Just like everything has a pyramid shape, every business is a pyramid,…
Celý článek
The Power of Millionaires comes down to one word: Teamwork Have you ever wondered whether the million-dollar…
Celý článek