Mimoriadny človek? Áno, som.

Som mimoriadny človek, áno, naozaj som.

Väčšina šťastných, veľmi úspešných a naplnených podnikateľov si vytvorila svoju vlastnú cestu. To je to, čo ich delí od všetkých ostatných ľudí. Títo pozoruhodní podnikatelia vytvárajú to, čo chcú, kedykoľvek a s kýmkoľvek chcú. Ich spoločným menovateľom je ich „DRIVE“, ich chuť si vytlačiť svoju vlastnú letenku.

Ktokoľvek môže byť mimoriadnym. Ktokoľvek môže mať mimoriadny život. To všetko pochádza práve z tej mimoriadnej sily, takzvanej DRIVE.

Čo mám na mysli tým “drive”? Je to smer, sila, cieľ, to “nutkanie ísť ďalej”. Keď idete autom, idete iba jedným smerom, pretože máte na mysli iba jediný konkrétny cieľ. A vy si zvolíte cestu, ako sa do tej destinácie dostať.

Pre jednotlivca, bez ohľadu na váš drive, musí to byť niečo, čo Vás núti a motivuje  k tomu, čo väčšina ľudí by normálne nerobila. Pre každého v priebehu rokov sa tento smer mení.

Čo je Tvojím “drive” teraz?

Kto alebo čo je tvojim motivátorom?

Vnútorná spokojnosť a naplnenie pochádza z vytvárania niečoho, čo presahuje peňazie. To je dôvod, prečo podnikanie je tak návykové a uspokojujúce. Iba zo samotného zarábania peňazí nebudeme mať ten pocit. Pre ozajstný úspech musím mať drive, ktorý je väčší než samotné JA.

Je to robiť veci mimo svojej komfortnej zóny, ktoré by sme za normálnych okolností neurobili. Vaša drive bude pochádzať z nekonečnej hĺbky vášho vnútra a už sa nezastaví. Bez tohoto vytrvalého vnútorného vodiča, prekážky a výzvy by sa zastavili na mrtvom bode. Ale samotná vôľa nestačí. Ten váš vlastný ovládač, ktorý Vás núti ísť, musí byť oveľa väčší, a to je to tajomstvo.

Človek nemôže byť motivovaný bez hybnej sily. Ako som povedala, samotná vôľa nikdy nestačí. Závislosť na pohodlí je pre “normálnych” ľudí je dôležitejšie než nájsť svoju drive byť jedinečným a mimoriadnym. “Normálni” ľudia spadajú do vzoru žijúcich na základe ich situácie. Dokonca aj keď nemilujú ich život alebo zamestnania, radšej sa uspokoja so svojim súčasným stavom, pretože aspoň nemusia robiť niečo naviac!

Ale ak sa chceš dostať ďalej a stať sa výnimočným, musíš prevziať kontrolu a začať konať. V opačnom prípade skončíš idúc smerom k rovnakému cieľu ako predtým = žijúc len reakčným životom.

Si vozidlo, nie vodič. To je kľúčový rozdiel. Vodič je tvoja motivujúce sila, tvoja vnútorná inšpirácia. Vozidlo ide tam, kam ho nasmeruje vodič.

Takže, otázka za milión dolárov znie takto:

“Čo alebo kto bude riadiť Teba?”

Treba si nájsť takého silného vodiča, ktorý má schopnosť prevziať nad Vami kontrolu. Potom si môžeš užívať jazdu!

Aj keď to bude nepríjemná cesta, niekedy desivá a neznáma, ale buď ochotnýísť za svoju zónu pohodlia, ak sa chceš dostať do tvojej vysnenej destinácie, ak si chceš vytvoriť svoj neobyčajný život a byť mimoriadnym.

Lebo Ty si to zaslúžiš, lebo na Tvojom živote a šťastí záleží.

 

Stanislava

The FREEDOM LAPTOP LIFESTYLE ENTREPRENEUR (for reason)

 

Stanislava Hale
Vždycky som sa “hádzala do vody a merala hĺbku” doslova aj metaforicky. Mám za sebou dlhú cestu v testovaní mojich schopností a viem, že nemám limit, že sa dá dosiahnuť všetko, čo si zaumienim. No a keď to dokážem ja, môžeš to dokázať aj Ty a ešte lepšie. Môj príbeh si prečítajte TU >>
Komentáře

Přidat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.